We worden tegenwoordig meer en meer bewust dat gezond eten super belangrijk is om ons goed in ons vel te voelen. De boeken om gezond te leren koken, vliegen je om de oren. Nog nooit zijn we er zo van overtuigd geweest dat gezonde voeding essentieel is voor ons welbevinden.
En toch, als wij zo eens even rondkijken, wat valt ons dan meteen op:
We weten nochtans met z’n allen wel degelijk wat gezond is, maar helaas worden we overal waar we komen verleid met die ongezonde rotzooi.
Wij organiseren daarom op onze vaste uitvalsbasis “Haus BuylBergh” in de Duitse Eifel Bioverblijven.
We richten ons op mensen die:
Ons Health-midweek is orthomoleculair onderbouwd.
“Ortho wat” zullen velen van jullie misschien denken, nog nooit van gehoord!
Voor sommigen onder ons is dit echter een onderdeel van het dagelijks voedings- en leefpatroon.
Laat ons even de term orthomoleculair ontleden. Ortho komt van het Griekse Orthos en betekent “juist” of “gezond” en moleculair heeft betrekking op moleculen. Dit wil dus zeggen de juiste, gezonde moleculen op de juiste plaats. Indien we gezond en energiek willen zijn, dienen we ons in de eerste plaats op de juiste manier te voeden. Dagelijks de juiste voedingsstoffen, zowel macro- als micronutriënten, nuttigen, helpt ons meer energie te krijgen, zorgt voor groei en herstel in ons lichaam en bouwt aan een krachtig immuunsysteem. Het heeft zelfs een invloed op onze mentale capaciteit en ons humeur. Met orthomoleculaire voeding zorgen we ervoor dat ons lichaam dagelijks de juiste hoeveelheid aan vitaminen, mineralen, en andere belangrijke stoffen binnenkrijgt om energiek en vitaal door het leven te gaan.
Wat bieden we nog meer:
Naast gezonde voeding, is ook ontspannen en vreugdevolle beweging essentieel voor een gezonde levensstijl.
Ook hieraan komen we tijdens zo’n bio-midweek tegemoet.
We organiseren minstens 1 begeleide wandeling of fietstocht in de prachtige omringende natuur. Dagelijks word je verwend met een yoga en/of relaxatie sessie. En voor de liefhebbers gaan we ’s ochtends samen onze dag actief beginnen. Onder andere met dauwtrappen, actieve meditatie, yoga, enz. Een prachtige manier om ons te ontspannen en de dag goed te starten.
Twee apart te boeken midweken zijn gepland op : 13 tot 16 juli 2020
Maandag 11:00u tot donderdag 11:00u
(rekening houdend met weersomstandigheden en mogelijkheden/wensen van de deelnemers )
Maandag
11:00u: Check in
12:30u: Lunch
14:00u: Begeleide wandeling
19:00u: Avondmaal
Donderdag
7:30u: Ochtendritueel
9:00u: Ontbijt
11:00u: Check out
Dinsdag
7:30u: Ochtendritueel
8:30u: Ontbijt
11:00u: Begeleide wandeling
13:00u: Lunch
14:00u: Yoga
19:00u: Avondmaal
20:30u: Avondactiviteit
Woensdag
7:30u: Ochtendritueel
8:30u: Ontbijt
11:00u: Begeleide wandeling
met lunchpakket
19:00u: Avondmaal
20:30u: Avondactiviteit
Ik kom in het voorjaar zeker nog eens terug samen met mijn dochter. Dit is een geweldige combinatie. Gezond eten, bewegen, wondermooie natuur, hartelijke ontvangst en zo'n rustige omgeving. Een ideale manier om je batterijen op te laden. Bedankt Wim en Ilona voor jullie hartelijke en ongedwongen ontvangst.
Amethist:
Bij bezetting van 2 personen: 598 euro ( 299 euro pp.)
Azuriet:
Bij bezetting van 2 personen: 598 euro ( 299 euro pp.)
Robijn:
Bij bezetting van 2 personen: 598 euro ( 299 euro pp.)
Smaragd:
Bij bezetting van 4 personen: 1196 euro ( 299 euro pp.)
Bij bezetting van 3 personen: 930 euro ( 310 euro pp.)
Bij bezetting van 2 personen: 666 euro ( 333 euro pp.)
Jade:
Bij bezetting van 6 personen: 1614 euro ( 269 euro pp.)
Bij bezetting van 5 personen: 1390 euro ( 278 euro pp.)
Bij bezetting van 4 personen: 1284 euro ( 321 euro pp.)
Bij bezetting van 3 personen: 1032 euro ( 344 euro pp.)
Bij bezetting van 2 personen: 748 euro ( 374 euro pp.)
frisdranken en alcoholische dranken
vervoer
(varieert afhankelijk van het soort kamer ).
verblijf in volpension
alle orthomoleculaire maaltijden
begeleide wandelingen en/of fietstocht
yoga/relaxatie/meditatie
dauwtrappen
avondactiviteiten
Twee apart te boeken midweken zijn gepland op : 13 tot 16 juli 2020
Maandag 11:00u tot donderdag 11:00u
GEEF HIERONDER JE EMAILADRES IN EN WE STUREN JE OP REGELMATIGE BASIS EEN NIEUWSBRIEF MET INFORMATIEVE VLOGS
Copyright @ All Rights Reserved
Doorlopend te boeken van vrijdag - zondag
Op een zachte manier naar meer verbinding in je relatie
Van 13 tot 15 maart 2020
Donklaan 79 bus 17
9290 Berlare
Email: info@born2be.be
Ilona: +32 494 23 31 02
Wim: +32 478 88 17 07
Diese Webseite setzt Cookies ein. Mit der weiteren Nutzung dieser Webseite erklären Sie sich mit dem Einsatz von Cookies einverstanden.